Veka Softline 82 vs Gealan S9000 Plastikinių Langų Atsiliepimai


Renkantis plastikinius langus, vartotojai dažnai lygina populiarias langų serijas, kad atrastų tinkamiausią variantą savo namams. Du iš pirmaujančių langų serijų yra VEKA Softline 82 ir Gealan S9000. Abu šie langai yra pagaminti iš aukštos kokybės PVC medžiagos, tačiau skiriasi savo konstrukcijos ypatumais, energijos efektyvumo lygiais ir dizaino galimybėmis. Šiame straipsnyje aptarsime šių dviejų serijų savybes, privalumus ir galimus trūkumus, padėdami vartotojams priimti informuotą sprendimą.

Plastikiniai langai yra neatsiejama šiuolaikinio būsto statybos dalis, nes jie ne tik suteikia patalpoms šviesos, bet ir užtikrina tinkamą šilumos bei garso izoliaciją. Rinkoje galima rasti įvairių gamintojų langų, tačiau šiame straipsnyje mes sutelksime dėmesį į du populiarius variantus: Veka Softline 82 ir Gealan S9000 serijos langus.

Veka Softline 82 vs Gealan S9000 Plastikinių Langų Atsiliepimai
Veka Softline 82 vs Gealan S9000 Plastikinių Langų Atsiliepimai

Veka Softline 82 plastikiniai langai

VEKA AG yra viena iš pirmaujančių PVC langų sistemų gamybos įmonių pasaulyje, įkurta Vokietijoje, ir žinoma dėl aukštos kokybės, ilgaamžiškumo bei inovatyvių langų sprendimų. Viena iš jų įspūdingiausių produktų linijų yra Softline 82, kuri yra specialiai sukurta atitikti griežtus šilumos efektyvumo standartus ir estetinius namų dizaino reikalavimus. Veka yra vienas iš pirmaujančių PVC langų profilių gamintojų pasaulyje. Softline 82 serija yra žinoma dėl savo šilumos izoliacinių savybių, kurios yra ypač svarbios šaltuoju metų laiku.

Savybės Veka Softline 82:

 • Profilio storis: 82 mm
 • Kameros: Septynios kameros profilyje užtikrina puikias šilumos izoliacijos savybes
 • Šilumos perdavimo koeficientas: Uw iki 0,67 W/(m²K), priklausomai nuo stiklo paketo
 • Garsas: Puiki garso izoliacija, kurios klasė priklauso nuo pasirinkto stiklo paketo
 • Dizainas: Klasikinis dizainas su apvalintais kampais suteikia šiltą ir jaukų išvaizdą

Privalumai Veka Softline 82:

 • Aukštas energijos efektyvumo lygis
 • Didelis profilio storis užtikrina papildomą stabilumą
 • Galimybė pasirinkti iš daugelio spalvų ir faktūrų

Trūkumai Veka Softline 82:

 • Aukštesnė kaina lyginant su plonesniais profiliais
 • Galbūt pernelyg masyvus mažesniems langų dydžiams

Veka Softline 82 klientų atsiliepimai

Lina G., Vilnius: “Iškart pastebėjome, kad namuose tapo šilčiau. VEKA Softline 82 langai mums padėjo ženkliai sumažinti šildymo sąskaitas. Aš labai patenkinta šiuo pokyčiu.”

Mindaugas P., Kaunas: “Savo namuose aš stengiuosi mažinti energijos sąnaudas, o šie langai yra vienas iš geriausių investicijų. Jie ne tik atrodo gerai, bet ir iš tiesų taupo energiją.”

Rita V., Klaipėda: “Mūsų kaimynystėje neseniai prasidėjo statybos, bet su VEKA Softline langais mes vis tiek galime mėgautis ramybe namuose.”

Jonas B., Šiauliai: “Džiaugiuosi, kad pasirinkau šiuos langus. Jie puikiai izoliuoja garsą, o aš dirbu iš namų, tai man labai svarbu.”

Veronika M., Panevėžys: “Mūsų naujieji langai atrodo fantastiškai! Pasirinkome šviesią rėmo spalvą, kuri puikiai dera prie namo eksterjero.”

Giedrius T., Alytus: “VEKA Softline 82 langai suteikė mūsų namui šiuolaikišką išvaizdą. Ypatingai džiaugiuosi, kad rėmai atrodo tvirti ir kokybiški.”

Eglė D., Marijampolė: “Šie langai yra labai lengvai valdomi. Atsidaro ir užsidaro be jokio vargo, o jų priežiūra nekainuoja daug pastangų.”

Robertas N., Palanga: “Langų valymas yra itin paprastas, o patvarios rankenos užtikrina, kad langai veiktų sklandžiai.”

Aistė S., Nida: “VEKA atstovai buvo labai naudingi viso proceso metu, nuo pasirinkimo iki montavimo. Labai profesonaliai atliktas darbas.”

Karolis J., Druskininkai: “Pritrūko vienos detalės montavimo metu, bet kompanija operatyviai išsprendė šią problemą. Bendrai esu patenkintas aptarnavimu.”

Veka Softline 82 vs Gealan S9000 Plastikinių Langų Atsiliepimai
Veka Softline 82 vs Gealan S9000 Plastikinių Langų Atsiliepimai

Gealan S9000 plastikiniai langai

Gealan yra dar vienas lyderiaujantis plastikinių langų profilis, kuris siūlo modernią S9000 seriją. Ši serija yra sukurtą atsižvelgiant į šiuolaikinio dizaino tendencijas bei energijos taupymo reikalavimus.

Savybės Gealan S9000:

 • Profilio storis: 83 mm
 • Kameros: Trys kameros profilyje ir šešios kameros stiklo pakete užtikrina aukštą šilumos ir garso izoliaciją
 • Šilumos perdavimo koeficientas: Uw iki 0,92 W/(m²K), vėlgi, priklausomai nuo stiklo paketo
 • Garsas: Aukštos kokybės garso izoliacija
 • Dizainas: Modernus dizainas su tiesiais kampais atitinka šiuolaikinius architektūros standartus

Privalumai Gealan S9000:

 • Inovatyvus profilis su optimaliu kambario ventiliacijos sprendimu
 • Aukštas šilumos izoliacijos lygis
 • Platus spalvų ir dizaino pasirinkimas

Trūkumai Gealan S9000:

 • Sunkesnis profilis gali reikšti didesnius montavimo iššūkius
 • Kaina gali būti aukštesnė dėl pažangesnės technologijos

Klientų atsiliepimai apie Gealan S9000

Monika J., Vilnius: “Po GEALAN S9000 langų įrengimo pastebėjome reikšmingą šildymo sąnaudų sumažėjimą. Namai žiemos metu tapo šiltesni, o vasarą – vėsesni.”

Tomas K., Kaunas: “Langai puikiai išlaiko šilumą, o mūsų senieji langai buvo tikras skersvėjis. Dabar net papildomo šildytuvo nereikia.”

Ingrida R., Klaipėda: “Gyvename šalia pagrindinės gatvės, ir triukšmas buvo didelė problema. GEALAN langai ne tik kad padėjo šilumos, bet ir puikiai izoliuoja garsą.”

Edgaras M., Šiauliai: “Džiaugiuosi, kad namuose tapo ramiau. Anksčiau girdėjome kaimynų šunis ir pravažiuojančias mašinas, dabar viskas daug tykesnė.”

Laura A., Panevėžys: “Langai atrodo labai moderniai ir estetiškai. Tai puikiai papildo mūsų namų išvaizdą ir pridėjo vertės visam būstui.”

Marius B., Alytus: “Pasirinkome antracito spalvą, ir tai buvo puikus sprendimas. Langų rėmai atrodo tvirti ir kokybiški.”

Viktorija S., Marijampolė: “Langai lengvai atsidaro ir užsidaro, o valymas taip pat nesudaro jokių problemų. Patogu ir praktiška.”

Dainius L., Palanga: “Pradžioje buvo šiek tiek keblumų su rankenėlių mechanizmais, bet serviso atstovas greitai viską sutvarkė. Bendras įspūdis – teigiamas.”

Greta T., Nida: “Mūsų užsakymas buvo įvykdytas laiku, montavimo komanda dirbo profesionaliai ir švariai. Esu patenkinta aptarnavimo kokybe.”

Arvydas Z., Druskininkai: “Reikėjo šiek tiek palaukti, kol bus pristatyti langai, bet bendravimas su kompanija buvo sklandus ir malonus.”

Palyginimas

Abu langų tipai siūlo puikias šilumos ir garso izoliacijos savybes, tačiau Veka Softline 82 gali pasigirti šiek tiek geresniu šilumos perdavimo koeficientu, o tai reiškia, kad jie gali būti šiek tiek efektyvesni išlaikant šilumą namuose. Kita vertus, Gealan S9000 yra truputį modernesnio dizaino, kuris gali labiau patikti tiems, kas vertina šiuolaikinį estetinį vaizdą.

Renkantis tarp šių dviejų langų, svarbu atsižvelgti ne tik į kainą ir išvaizdą, bet ir į tai, kaip langai derės prie namo architektūros ir kokią funkcionalumą jie suteiks. Vertėtų atkreipti dėmesį ir į langų gamintojų teikiamas garantijas bei aptarnavimo paslaugas.

Galų gale, abu šie variantai yra puikus pasirinkimas, tačiau tiksliam sprendimui priimti reikėtų pasikonsultuoti su langų montavimo specialistais ir apsvarstyti visus individualius namų šilumos izoliacijos reikalavimus.

Veka Softline 82 vs Gealan S9000 Plastikinių Langų Atsiliepimai
Veka Softline 82 vs Gealan S9000 Plastikinių Langų Atsiliepimai

Dažniausiai Užduodami Klausimai: VEKA Softline 82 vs Gealan S9000 Plastikiniai Langai

Kuo skiriasi VEKA Softline 82 ir Gealan S9000 plastikiniai langai? VEKA Softline 82 yra žinomi dėl savo šilumos izoliacijos ir triukšmo slopinimo savybių, o Gealan S9000 sistema išsiskiria aukštais energijos efektyvumo standartais ir moderniu dizainu. Abi sistemos yra aukštos kokybės, bet kiekviena turi savo specifines charakteristikas ir pritaikymą pagal skirtingus vartotojų poreikius.

Ar VEKA Softline 82 langai tinka ekstremalioms oro sąlygoms? Taip, VEKA Softline 82 langai yra sukurti atlaikyti ekstremalias oro sąlygas ir yra ypač tinkami regionams su šaltu klimatu, nes jie pasižymi puikia šilumos izoliacija.

Ar Gealan S9000 langai yra draugiški aplinkai? Gealan S9000 langų sistemos yra projektuotos atsižvelgiant į aplinkosaugos reikalavimus, naudojant perdirbamąsias medžiagas ir energijos taupymo technologijas, kurios sumažina šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą.

Kokia garantija suteikiama įsigijus šiuos langus? Garantijos laikotarpis gali skirtis priklausomai nuo tiekėjo ir šalies, tačiau paprastai tiek VEKA Softline 82, tiek Gealan S9000 langai yra pristatomi su išsamia gamintojo garantija, kuri apima defektus gamyboje ir medžiagų kokybę.

Ar lengva rasti atsarginių dalių VEKA Softline 82 ar Gealan S9000 langams? Daugelis pardavėjų ir montuotojų turi platų atsarginių dalių asortimentą šiems langų modeliams, o gamintojų platūs tinklai reiškia, kad net ir retesnėms dalims turėtų būti užtikrintas geras tiekimas.

Kiek kainuoja VEKA Softline 82 ir Gealan S9000 langai? Kainos gali labai skirtis atsižvelgiant į langų dydį, stiklo paketą, spalvų pasirinkimus ir kitus individualius užsakymo aspektus. Geriausia būtų kreiptis į vietinius atstovus gauti tikslius kainodaros pasiūlymus.

Ar yra skiriamasis dizaino bruožas tarp VEKA Softline 82 ir Gealan S9000 langų? VEKA Softline 82 langai dažnai pripažįstami už jų klasikinį, laiko patikrintą dizainą, o Gealan S9000 langai išsiskiria savo moderniais kontūrais ir profiliniais sprendimais, kurie suteikia daugiau šviesos patalpoms.

Kaip aš galiu rūpintis ir prižiūrėti šiuos plastikinius langus? Abi langų sistemos yra sukuriamos minimalios priežiūros reikalaujančiomis. Reguliarus valymas su neabrasine valymo priemone ir rankinė peržiūra, kad užtikrinti, jog visos judančios dalys veikia sklandžiai, yra pagrindinės priežiūros dalys.

Kokį pasirinkimą suteikia VEKA Softline 82 ir Gealan S9000 langai klientui? Abi linijos siūlo įvairių spalvų ir apdailų pasirinkimą, įskaitant imitaciją medienos tekstūros, bei įvairius atidarymo tipus ir stiklo paketų variantus.